









465 ₴
Опис сумки:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Об`єм | 14 л |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Підкладка | Ні |
| Тип тканини | Поліестер |
| Ергономічні ручки | Ні |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип | Господарська сумка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Матеріал | Текстиль |
| Розмір | Середній |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | True |
| Призначення | Унісекс |
| Регулювання розміру | True |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Додаткові характеристики сумок-візків | |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Складна конструкція | Ні |
| Наявність стільчика | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
| Глибина, см | 19 |
| Ширина, див | 32 |
| Висота, см | 25 |
| Об'єм, л | 13,98 |
| Бренд | Wallaby |
| Вага (кг) | 0,39 |
| Додаткові характеристики сумок-візок | |
| Складана конструкція | False |