
234 ₴
Компанія Moller-Therm, GmbH (Німеччина) чудово зарекомендувала себе у сфері розроблення та виготовлення різних вимірювальних приладів. Термометри інтер'єрні є однією з популярних груп товарів, які представлені цим виробником на ринку Європи та країн СНД. Термометр розташований на дерев'яному корпусі з клена, який чудово підходить для використання в сауні та не коробиться з часом.
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moller |
| Країна виробник | Німеччина |
| Принцип дії | Рідинний |
| Одиниця виміру | °С |
| Мінімальний діапазон вимірювань | 0 |
| Максимальний діапазон вимірювань | 120 |
| Похибка, +/- | 2 |
| Загальні | |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Вага | 0.084 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Коричнвый |
| Тип | Термометр |