




1 090 ₴
Представлена сумка дуже зручна завдяки новому дизайну, а також продуманому набору кишень, у яких усі ваші особисті речі будуть грамотно впорядковані.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | М'яка |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Пол1 | Чоловічий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип сумки | Класична сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Розмір | Середній |