


3 817 ₴
Представляємо ідеальний, стильний і практичний рюкзак торгової марки Mark Ryden. Така сучасна модель рюкзака підкорить найпотрібнішого чоловіка. Завдяки своєму лаконічному дизайну він прекрасно буде підходити як для міста, так і для ділових зустрічей. З такою моделлю рюкзака елегантний і діловий образ завжди будуть а висоті.
Опис моделі:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mark Ryden |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 34 л |
| Колір | Сірий |
| Глибина | 24 см |
| Висота | 46 см |
| Ширина | 31 см |
| Тип | Рюкзак |
| Користувацькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
| Бренд | Mark Ryden |