



1 645 ₴
Цікавий рюкзак від бренда Mark Ryden. Аксесуар вирізняється лаконічним дизайном, має одну широку, м'яку лямку, кілька відсіків, у які поміститься планшет, телефон та інші аксесуари.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mark Ryden |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 5 л |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 9 см |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 19 см |