



7 650 ₴
Ефектний рюкзак виготовлений із високоякісного поліестеру — ідеальне доповнення модного гардероба для активної сучасної людини. Рюкзак дуже практичний у повсякденному використанні, він буде корисний Вам цілий рік і за будь-якої погоди. Висока якість, незвичайний дизайн і практичність — головні переваги цієї моделі.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deuter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Об`єм | 22 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Сірий |
| Глибина | 16 см |
| Висота | 50 см |
| Ширина | 30 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Рюкзак |
| Вікова група | Для дорослих |
| Бренд | Deuter |