


7 100 ₴
Функціональний і водночас стильний рюкзак на всі випадки життя. Елітної якості поліестер, чудовий дизайн здатний підкорити саму вимогливу покупницю. Велике відділення робить рюкзак містким, що чудово підійде для міських і заміських прогулянок. З цією моделлю Ви завжди будете в центрі уваги.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deuter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Об`єм | 16 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Зелений |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 49 см |
| Ширина | 30 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Рюкзак |
| Вікова група | Для дорослих |
| Бренд | Deuter |