
446 ₴
Представляємо до Вашої уваги надійну керамічну попільничку, що зроблена у формі футбольного м'яча. Попельниця стане ідеальним і стильним презентом.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Тип попільнички | Кишенькова |
| Призначення | Для сигарет |
| Матеріал | Кераміка |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 100 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |