




999 ₴
Міцна та зручна тактична сумка, яка просто зобов'язана стати Вашим найкращим другом, вона дуже надійна та слугуватиме Вам, вірою і правдою, не один рік. Модель універсальна та функціональна, тому стане в пригоді мало не кожному: як громадянським, так і представникам різних силових структур або військовим.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Об`єм | 2.5 л |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Поліестер |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 18 см |
| Висота | 29 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип рюкзака | Тактичні |