


1 806 ₴
Представляємо до Вашої уваги якісний міський молодіжний рюкзак. Аксесуар виготовлений із міцного, водонепроникного матеріалу, має продуманий дизайн.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Power In Eavas |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 38 л |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 25 см |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 34 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Power In Eavas |