Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивна сумка Reebok Sport Act Core M Grip рожева на 35л FQ5298 pink
Опис товару:
- Сумка виготовлена з міцного полиэстера.
- На лицьовій стороні логотип виробника Reebok.
- Одне основне відділення на блискавці.
- На одній бічній поверхні сумки розташована кишеня на змійці.
- Дві ручки середньої довжини.
- Незнімний регульований плечовий ремінь.
Характеристика:
- Матеріал: поліестер.
- Колір: рожевий.
- Розмір см (ШхВхГ): 52х26.5х26.5.
- Об'єм л: 35.
- Вага: 320 г.
- Виробник: Reebok.
|
| Виробник | Reebok |
| Країна виробник | Індонезія |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Для жінок |
| Колір | Рожевий |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Плечовий ремінь | Так |
|
| Об`єм | 35 л |
| Висота | 26.5 см |
| Ширина | 52 см |
| Глибина | 26.5 см |
| Вага | 320 г |
|
| Тип сумки | Спортивна сумка |
| Замок | Блискавка |
| Тип | Сумка |