
220 ₴
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Styl |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Горизонтальний |
| Ступінь жорсткості | Жорсткий |
| Форма | Класична |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Коричневий |
| Спосіб закривання | Пружинний замок |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 35 мм |
| Вага | 100 г |