





185 ₴
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sheff |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Чохол |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Липучка |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Кріплення на візок | Ні |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Чохол |
| Розміри | |
| Ширина | 390 мм |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Вага | 180 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Діагональ екрану пристрою | 15,6 |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |