





799 ₴
Практична й оригінальна модель рюкзака стане чудовим вибором на кожен день, з ним можна піти як на роботу, так і по магазинах. Знявши його в руках, Ви не захочете виходити без нього з дому. Неймовірно зручна та якісна річ стане незамінною у вашому гардеробі на довгі роки.
Особливості:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Об`єм | 6 л |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 10 см |
| Висота | 31 см |
| Ширина | 22 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Тканина |
| Бренд | Confident |