





2 899 ₴
Стильна шкіряна сумка дасть чоловікові можливість не тільки брати із собою все необхідне, але й проявити свою неповторну особистість та вишуканість. Зручна модель виготовлена з натуральної шкіри та слугуватиме багато років.
Опис:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Tavinchi |