









795 ₴
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Червоний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина ручок | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Wallaby |