Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складаний транспортний візок Go-Trolley B6S20BY04
Опис товару:
- під час зберігання не займає багато місця завдяки системі складання.
- висувна ручка дає змогу зручно транспортувати товари.
- навантаження: не більш ніж 40 кг.
Матеріал:
- Головна труба: алюміній.
- Ручка на трубі: ABS пластик.
- Контактна поверхня: поліпропілен.
- Колеса: каучук.
Розміри:
- Розміри коляски: висота — 96 см х ширина — 23 см х глибина — 23 см.
- Розміри платформи: ширина — 23 см х глибина — 23 см.
- Розміри в складеному вигляді: 45 х 23 х 8 см.
- Максимальне навантаження: 40 кг.
- Вага: 1,20 кг.
|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка |
| Колір | Чорний |
|
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 90 см |
| Глибина | 23 см |
| Ширина | 33.5 см |
|
| Вантажопідйомність | 40 |