



1 523 ₴
Функціональний і водночас стильний рюкзак на всі випадки життя. Елітної якості матеріал, чудовий дизайн здатний підкорити саму вимогливу покупницю. Велике відділення робить рюкзак містким, що чудово підійде для міських і заміських прогулянок. З цією моделлю Ви завжди будете в центрі уваги.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jako |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Об`єм | 32 л |
| Колір | Червоний |
| Глибина | 21 см |
| Висота | 46 см |
| Ширина | 34 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості (1) | Водонепроникна тканина |
| Вікова група | Доросла |
| Тип рюкзака | Міські |
| Бренд | Jako |