




4 597 ₴
Раді представити до вашої уваги рюкзак на всі випадки життя. Високоякісний матеріал, чудовий дизайн здатний підкорити серце найвибагливішого покупця. Рюкзак має одне велике відділення та низку функціональних кишень, що робить його містким і чудово ходить для міських і заміських прогулянок.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zoggs |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Об`єм | 21 л |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 14.5 см |
| Висота | 45.5 см |
| Ширина | 27.5 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості (1) | Водонепроникна тканина |
| Вікова група | Доросла |
| Тип рюкзака | Міські |
| Бренд | Zoggs |