

770 ₴
Раді представити до Вашої уваги молодіжний рюкзак, який дає зберігати під рукою всі необхідні вам речі. Зручний і гарний рюкзак виготовлений із міцної тканини, чудово підійде для міських прогулянок або для подорожей. Такий аксесуар спроєктований так, що буде максимально зручним під час транспортування, оскільки має м'яку спинку та м'які шлейки.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiger |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 6 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Синій |
| Глибина | 10 см |
| Висота | 26 см |
| Ширина | 22 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Tiger |