






1 922 ₴
Ця модель просто створена для вас. Найвища якість і неперевершений дизайн не залишить байдужим. Поспішайте купити чудову сумку за вигідною ціною.
Опис товару:
Сумка має одне основне відділення на блискавці.
Сумка має 3 запатентовані технології захисту.
Усередині кишеня на блискавці, кишені для аксесуарів.
Зручний плечовий ремінь.
Характеристики:
Матеріал: нейлон
Розміри, см: 17 x 12 x 3,5
Вага: 100 г.
Бренд Pacsafe.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pacsafe |
| Країна виробник | США |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Спортивний |
| Колір | Чорний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сумки | Сумка |
| Бренд | Pacsafe |