Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для ноутбука 17,3 дюйма Essentiel чорна 8000064
Опис:
- Сумка виготовлена з міцного нейлону.
- Одне основне відділення на блискавці. Усередині розташований відділ для ноутбука з ремінцем-фіксатором на липучці, сітчастий кишеня на блискавці, відділ для планшета з ремінцем на липучці.
- Кишеня для аксесуарів на фронтальній частині сумки дасть змогу розмістити блок живлення і мишку, а також кілька авторучок, блокнот. Усередині розташовані дві відкриті кишені, дві петлі для ручок.
- У комплекті — плечовий ремінь з амортизувальною накладкою та регульований за довжиною.
- Можливість кріплення на ручку валізи завдяки тканинній вставці на тильній стороні сумки.
Характеристики:
- Матеріал: водовідштовхувальний нейлон +PVC.
- Колір: чорний.
- Вага: 1045 г.
- Габарити: 44 x 33 x 7 см
|
| Виробник | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Діагональ екрана ноутбука | 17,3" |
| Матеріал | Нейлон |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Кріплення на візок | Так |
| Стан | Новий |
|
| Ширина | 440 мм |
| Висота | 330 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Вага | 1045 г |