









4 899 ₴
Представлена сумка-візок стане надійним супутником під час поїздки за покупками в торговий центр або на ринок за продуктами. Фірмове алюмінієве шасі візка дає змогу транспортувати вантаж вагою до 40 кг.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Країна виробник | Іспанія |
| Колір | Фіолетовий |
| Розміри | |
| Об`єм | 43 л |
| Висота | 108 см |
| Ширина | 47 см |
| Глибина | 35 см |
| Вага | 2.92 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сумки | Сумка-візок |
| Кількість відділень | Виберіть значення |
| Замок | затягування |
| Тип | Сумка-візок |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Розмір | Виберіть значення |