









6 099 ₴
Хочемо представити Вам новинку нашого інтернет-магазина сумку-візоку! Особливістю цієї моделі є наявність термокармана на чотири літри для заморожених продуктів або охолоджених напоїв. Алюмінієва конструкція візка дає змогу транспортувати вантаж максимальною вагою до 40 кг. Рама 2LRSG має систему для повного складання, а також обладнана адаптером для з'єднання з візком супермаркету. Розкладна основа виготовлена з алюмінію, а опора — з міцного термостійкого пластику. Внутрішня частина ручки має пластикове покриття для комфортного транспортування сумки-візка холодної пори.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Країна виробник | Іспанія |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Об`єм | 43 л |
| Висота | 108 см |
| Ширина | 47 см |
| Глибина | 35 см |
| Вага | 2.94 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сумки | Сумка-візок |
| Кількість відділень | Виберіть значення |
| Замок | затягування |
| Тип | Сумка-візок |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Розмір | Виберіть значення |