









6 499 ₴
Заради представити комфортну сумку-візоквід ТМ Rolser! Особливістю цієї моделі є наявність термокармана на чотири літри для заморожених продуктів або охолоджених напоїв.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Країна виробник | Іспанія |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Об`єм | 43 л |
| Висота | 107.5 см |
| Ширина | 48.5 см |
| Глибина | 38.5 см |
| Вага | 3.2 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сумки | Сумка-візок |
| Кількість відділень | Виберіть значення |
| Замок | затягування |
| Тип | Сумка-візок |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Розмір | Виберіть значення |