



815 ₴
Опис сумки:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | United Colors of Benetton |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Нейлон |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 32 л |
| Висота | 23 см |
| Ширина | 45 см |
| Глибина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
| Тип | Сумка |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Телескопічна ручка | False |
| Плечовий ремінь | False |
| Регулювання розміру | False |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Замок | Немає |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Замок | Немає |
| Тип | Сумка |