


850 ₴
Стильна та містка сумка з відділом для ноутбука до 16 дюймів. Всередині розташована основна кишеня для ноутбука, а також відділи для: ручок, олівців, візиток, телефону, блоку живлення, мишки та іншого. Мінімалістичний та витриманий дизайн. Кишеня для аксесуарів на передній частині сумки, дозволить розмістити письмове приладдя, блокнот і т.д.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sumdex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Матеріал | Нейлон |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 413 мм |
| Висота | 311 мм |
| Глибина | 64 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Sumdex |