


2 805 ₴
Новий молодіжний рюкзак стане чудовим доповненням вашого повсякденного образу. Модель довго тішитиме вас своїм стриманим і сучасним дизайном, а також високою якістю виготовлення.
Опис моделі:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mark Ryden |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 36 л |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 20 см |
| Висота | 46 см |
| Ширина | 28 см |
| Тип застежки | Блискавка |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Mark Ryden |