
695 ₴
Опис:
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champ |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Червоний |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 28 л |
| Висота | 26 см |
| Ширина | 47 см |
| Глибина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Спортивна сумка |
| Плечовий ремінь | True |
| Телескопічна ручка | False |
| Регулювання розміру | False |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Замок | Немає |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Замок | Немає |
| Тип | Сумка дорожня |