


2 740 ₴
Раді представити до вашої уваги міський рюкзак, який може стати в пригоді в будь-якій ситуації — для прогулянок містом або одноденних походів, також його можна брати із собою в подорож як додатковий рюкзак. Рюкзак високої якості, дуже зручний у використанні.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Країна виробник | США |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 23 л |
| Колір | Зелений |
| Глибина | 23 см |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 31 см |
| Вага | 420 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Текстиль |
| Бренд | Cat |