



1 250 ₴
Зручна чоловіча сумка на плече стане чудовим доповненням на кожен день. Невелика в розмірах, але вмістить у собі найнеобхідніші документи, телефон або ключі.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Поліестер |
| Розмір | Малий |
| Кількість відділень | 1 |
| Висота | 205 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Тип застежки | Блискавка |