






195 ₴
Опис товару:
Характеристики товару:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Чохол |
| Діагональ екрана ноутбука | 17" |
| Матеріал | Неопрен |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Кріплення на візок | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 420 мм |
| Висота | 330 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Діагональ пристрої | 17-17,3" |
| Бренд | Wallaby |