





2 244 ₴
Цей практичний рюкзак можна використовувати як міський рюкзак, для активного відпочинку та для нетривалих поїздок. Він міцний, стійкий до забруднення, не мнеться і не зберігає колір упродовж тривалого часу.
Опис товару:
Характеристика:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Semi Line |
| Країна виробник | Польща |
| Об`єм | 15 л |
| Колір | Бежевий |
| Глибина | 12 см |
| Висота | 39 см |
| Ширина | 31 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Міський |
| Стать | Унісекс |