

935 ₴
Чудовий і водночас гарний рюкзак на всі випадки життя. Високої якості матеріал, чудовий дизайн здатний підкорити найвибагливішого покупця. Велике відділення робить рюкзак містким і чудово підійде для подорожей або заміських прогулянок. З цим аксесуаром Ви будете в центрі уваги.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiger |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 27 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Сірий |
| Глибина | 14 см |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 30 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Tiger |