Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для ноутбука 15,6 дюймов Semi Line чорна S020371 black
Опис товару:
- Багатофункціональна сумка для ноутбука.
- У першому відділенні розташований відділ для ноутбука 15,6 дюйма.
- Друге відділення з органайзером з органайзером (дві відкриті кишені, три петлі для ручок.
- Кишеня на блискавці на лицьовій стороні.
- Дві ручки середньої довжини.
- Знімний ремінь через плече.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер.
- Колір: чорний.
- Підходить для ноутбуків до: 15,6".
- Зовнішні розміри (ШхВхГ): 40 x 30 x 9 мм.
- Виробник: Semi Line, Китай.
|
| Виробник | Semi Line |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Кріплення на візок | Так |
| Стан | Новий |
|
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 90 мм |