


1 848 ₴
Представляємо до Вашої уваги якісний міський молодіжний рюкзак. Аксесуар виготовлений із міцного, водонепроникного матеріалу, має продуманий дизайн.
Опис рюкзака:
Характеристики рюкзака:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARENA |
| Об`єм | 30 л |
| Особливості | Вентиляція спини |
| Колір | Синій |
| Глибина | 16 см |
| Висота | 46 см |
| Ширина | 31 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Рюкзак міський |
| Матеріал | Нейлон |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип рюкзака | Міські |
| Бренд | Arena |