


4 257 ₴
Цей стильний рюкзак от Arena вирізняється практичністю, надійністю, функціональністю і сучасним дизайном. Така модель ідеально підійде тим, хто веде активний спосіб життя. Виріб довгий час тішитиме вас своєю високою якістю.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARENA |
| Колір | Фіолетовий |
| Глибина | 27 см |
| Висота | 54 см |
| Ширина | 36 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Рюкзак |
| Матеріал | Нейлон |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Для дорослих |