


799 ₴
Сумка через плече має бути в кожного чоловіка, адже ця дуже зручна та практична модель. З нею можна впоратися куди завгодно, все найнеобхідніше буде при собі.
Опис:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Confident |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Текстиль |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |