


1 199 ₴
Н, попри свійвеликий розмір, ця модель чоловічого аксесуара має велику кількість відділень для візиток і банківських карток, також є відділення для купюр і документів. Портмоне виготовлене з високоякісного матеріалу.
Опис моделі:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Портмане |
| Бренд | Tavinchi |