Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка рюкзак для ноутбука 14,1 дюймів MID чорна mo8565
Опис товару:
- Призначена для транспортування ноутбука з діагоналлю екрану 14,1 дюймів.
- Виготовлена із міцного поліестеру.
- Одне основне відділення на блискавці.
- Дві кишені на блискавці, які ідеально підходять для додаткових аксесуарів.
- Сумка оснащена знімним ременем, що дозволяє носити сумку як на одному плечі так і на двох як рюкзак.
- Ручка для перевезення сумки в руці.
Характеристики:
- Матеріал: Поліестер 300D.
- Розміри: 39,5 х5, 5х27 (см).
- Підходить для ноутбуків 14,1 дюймів.
- Виробник: MID, Китай.
|
| Виробник | Mid |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Діагональ екрана ноутбука | 14,1" |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Кріплення на візок | Ні |
| Стан | Новий |
|
| Ширина | 395 мм |
| Висота | 270 мм |
| Глибина | 55 мм |