




2 189 ₴
Цей стильний рюкзак вирізняється практичністю, надійністю, функціональністю і сучасним дизайном. Puma — це не просто марка спортивного взуття та одягу з Німеччини. Це унікальний бренд, який майже 70 років допомагає світовим спортсменам ставати чемпіонами.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puma |
| Об`єм | 21 л |
| Колір | Сірий |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 48 см |
| Ширина | 30 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Рюкзак |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Для дорослих |