Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський надійний рюкзак Travelite Skaii TL092608-04 на 21л
Опис товару:
- 1 відокремлене на блискавці.
- 1 лицьова кишеня на блискавці.
- Всередині відділення для ноутбука 15,6 дюймів
- Регульований плечові лямки.
- М'яка спинка.
- Ручка для перенесення до рук.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер.
- Розміри (ШхВхГ): 33x44x17 см.
- Об'єм: 21 л.
- Вага: 500 р.
- Виробник: Travelite, Німеччина.
|
| Виробник | Travelite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 21 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Сірий |
| Глибина | 17 см |
| Висота | 44 см |
| Ширина | 33 см |
| Вага | 500 г |
|
| Тип застежки | Блискавка |
| Стать | Унісекс |
| Бренд | Travelite |