

669 ₴
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Tiding Bag |