Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий месенджер Confident AT08-0232A чорний
Опис товару:
- Основне велике відділення сумки обладнане внутрішніми відділеннями, що дає змогу зручно організувати зберігання речей, друге відділення меншого розміру
- З тильного і лицьового боку сумки є кишеня на блискавці розташована на всю довжину виробу.
- Ремінець на плече виконаний з текстилю, регулюється по довжині, забезпечуючи комфорт при носінні.
Характеристики:
- Матеріали: текстиль.
- Розміри: 25 x 8 x 19 см
- Колір: чорний.
- Виробник - Confident.
|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 80 мм |
|
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Бренд | Confident |