Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий месенджер Confident AT08-0321A чорний
Опис товару:
- Основне відділення закривається на блискавку, також є одне середнього розміру, також із блискавкою.
- Додатково, на лицьовій зовнішній частині сумки розміщена невелика кишеня.
- На тильній стороні сумки також є кишеня на блискавці.
- Ремінь через плече з текстилю регулюється за довжиною.
Характеристики:
- Матеріали: текстиль.
- Розміри: 20 x 2 x 25 см
- Колір: чорний.
- Виробник - Confident.
|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 20 мм |
|
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Бренд | Confident |