

2 099 ₴
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Tucano |