Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика колісна дорожня сумка 85L TrolleyGo чорна S1645447
Опис товару:
- Міцна дорожня сумка з посиленим дном і міцною тканиною.
- Інтегрована колісна система — 3 колеса з плавним ходом.
- Велике основне відділення на блискавці.
- Дві ручки середньої довжини.
- Висувна телескопічна ручка.
- Можливість збільшення об'єму сумки завдяки горизонтальній блискавці за контуром сумки.
- Сумка не обладнана підкладкою й не має внутрішніх і зовнішніх кишень.
Характеристики:
- Матеріал: полиэстер.
- Колір: чорний.
- Розмір (ШхВхГ): 39 (43 см з розширенням) x 68 (70 см із колесами) x 30 см.
- Об'єм: 80 л (об'єм зі збільшенням 85 л).
- Вага: 1,9 кг.
- Виробник: TrolleyGo, Туреччина.
|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | 3 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
|
| Об`єм | 87 л |
| Висота | 70 см |
| Ширина | 43 см |
| Глибина | 30 см |
| Вага | 1.9 кг |
|
| Тип сумки | Дорожня сумка |