






1 295 ₴
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puma |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Ручки | Дві |
| Тип застежки | Блискавка |
| Розміри | |
| Вага | 0.375 г |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 32 см |
| Об`єм | 62 л |
| Ширина | 62 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок | Немає |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Так |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Тип | Сумка |
| Тип | Сумка |