Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надійний рюкзак для міста Thule Lithos Backpack 6808665 на 20л
Опис товару:
- Рюкзак має одне відділення
- Закривається на блискавку
- Бічні кишені
- Верхня кишеня
- Кишеня для пляшки
- Відділення для ноутбука та документів
- Тильна кишеня
- Фронтальна кишеня
Характеристики:
- Матеріал: поліестер
- Розміри: 44x28x21 см
- Об'єм: 20л
- Вага: 0.73 кг
- Виробник: Thule
|
| Виробник | Thule |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 20 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 21 см |
| Висота | 44 см |
| Ширина | 28 см |
| Вага | 730 г |
|
| Бренд | Thule |