Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чудовий міський рюкзак Thule Paramount 6949017 на 27л
Опис рюкзака:
- Рюкзак на одне головне відділення.
- Спеціальні особливо щільні кишені з м'якою підкладкою для безпечного зберігання ноутбука з діагоналлю 15,6 дюйми
- Клапан із магнітною застібкою
- Доступ до ноутбука та головного відділення через верхнє
- Зовнішня бічна кишеня з сітчастим відділенням на блискавці
- У головному відділенні розташовані захисна сітчаста кишеня та два відділення з м'якою підкладкою
- М'яка задня панель із сітчастим покриттям
- Велика бічна кишеня
Характеристики рюкзака:
- Матеріал: нейлон
- Розміри, див: 50*33*27
- Об'єм: 27л
- Вага: 1,18 кг
- Виробник: Thule, Швеція.
|
| Виробник | Thule |
| Країна виробник | Швеція |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 27 л |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Коричневий |
| Глибина | 27 см |
| Висота | 50 см |
| Ширина | 33 см |
| Вага | 1180 г |
| Вікова група | Для дорослих |
|
| Бренд | Thule |